Kilka słów o naszej firmie

O Nas

Czym się zajmujemy?

EJ-STAL

Przedsiębiorstwo EJ-STAL rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. W początkowej fazie naszej działalności skoncentrowaliśmy się na precyzyjnym szlifowaniu frezów dla stolarzy oraz świadczeniu usług ślusarskich.

Obecnie firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla branży przemysłowej, skupiając się głównie na obsłudze fabryk oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Głównym obszarem rozwoju naszej firmy jest opracowywanie i produkcja dedykowanych systemów zawiesi przemysłowych oraz innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają długotrwałą i efektywną eksploatację.
Naszym celem jest ciągłe poszerzanie możliwości technologicznych poprzez wdrażanie nowych procesów, to umożliwia lepszą kontrolę wykonywanych przez nas usług, bezpośrednio na miejscu.

Rozwiązujemy problemy klientów kompleksowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Jesteśmy zespołem zaangażowanych profesjonalistów. Dzięki połączeniu unikalnych umiejętności każdego z nas, od lat dostarczamy usługi najwyższej jakości.